به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان خوشاب و شم آباد نیوز: به مناسبت گرامیداشت دهه فجر انقلاب و همزمان با روز نیروی هوایی با حضور سرپرست شبکه بهداشت و درمان خوشاب ، جمعی از مسئولین ،  پرسنل ، داوطلبان سلامت ، شورا اسلامی و اهالی روستای شم آباد ، در مزار گلزار شهدای این روستا  برگزار شد.

 دکتر قاسم روکی سرپرست شبکه بهداشت و درمان خوشاب در این آیین، با درود به ارواح طیبه شهیدان و امام شهیدان حضرت امام خمینی (ره) و گرامیداشت ایام الله دهه فجر را تبریک گفت.

 سرپرست شبکه بهداشت و درمان خوشاب  گفت: خون شهیدان، باعث بقا و ماندگاری نظام اسلامی شد، پس همه ما مدیون خون شهدا هستیم و باید همواره در مسیر اهداف شهدا حرکت کنیم و به دنبال تحقق اهدافی باشیم که این عزیزان برای آن به شهادت رسیده‌اند.

 وی، تجدید میثاق با ارزش ها و آرمان های شهدا و بیعت مجدد با رهبر فرزانه انقلاب و بستن پیوند ناگسستنی با ولایت را از وظایف دینی و آرمانی همه برشمرد و اظهار داشت: ما در اینجا با شهدا عهد می بندیم که به وظایفمان به نحو احسن عمل کنیم تا ایران اسلامی را بیش از پیش سرفراز نموده و پرچم پرافتخار کشورمان را بر فراز قله های علمی جهان به اهتزاز در آوریم.

 ریس شورای اسلامی شم آباد نیز در این آیین ضمن تبریک دهه فجر تصریح کرد: ایام الله دهه فجر  یادآور جان فشانی ها و از خود گذشتگی های مردان و زنانی است که در این راه گام برداشته و از همه چیز خود گذشتند تا سایه آرامش و اسایش بر سر ایران و ایرانی همیشه مستدام باقی بماند.

 شایان ذکر است روستای شم آباد با تقدیم 45 شهید در دوران دفاع مقدس سر امد فدارکاری و ایثار در بین روستاهای شهرستان خوشاب و سبزوار می باشد.

 این مراسم که تلاش شبکه بهداشت و درمان خوشاب ، ستاد برگزاری دهه فجر و  واحد امور بانوان شبکه برگزار شد که در حاشیه مراسم از نمایشگاه بر پا شده به مناسبت دهه فجر بازدید شد و پخش سرودهای انقلابی همراه بود.

 

گروه خبری :

عمومی

تاریخ درج خبر:

18

بهمن

1394

ارسال دیدگاه

ارسال نظر

  • IMG_0988
  • jquery slider
  • IMG_1081
IMG_09881 IMG_10792 IMG_10813
bootstrap carousel by WOWSlider.com v8.7


سایر خدمات

  • طراحی گرافیک

  • طراحی سایت

  • طراحی لوگو سایت

  • طراحی استیکر تلگرام

شماره تماس : 09195948285